background

Denizyolu Taşımacılığı Hizmeti

ANASAYFA I HİZMETLER I DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Denizyolu Taşımacılığı

TLC GRUP, uluslararası deniz taşımacılığı için gereken tüm nakliyat ve lojistik hizmetleri vermektedir. Deniz taşımacılığı her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Deniz ve nehir taşımacılığının etkileyici olanakları ve taşıma sürecinin nispeten basit olması, talebin artmasına neden olmaktadır.

TLC GRUP

Taşıma kapasitesinin yüksek, maliyetin düşük, geçiş kısıtlamalarının da minimum olması, deniz taşımacılığının popülaritesini artırmaktadır. Uzun mesafelere yapılan deniz taşımacılığında maliyet düşmekte, giderlerden tasarruf edilmektedir. Konteynırlarla yapılan sevkiyat kargoya ek güvenlik sağlar, küçük parça ürünlerin taşınmasını daha basit hale gelir. TLC GRUP, hem Avrupa dışı hem de Avrupa genelinde müşteriler için avantajlı deniz yolu taşımacılığı organize etmektedir.

Sevkiyat öncesinde müşterinin ihtiyaçlarını analiz eden uzman ekibimiz, ürünlerin özelliklerini de dikkate alarak tüm limana sahip ülkelerde en uygun nakliyat rotaları geliştirir. Taşıma mesafesine bakılmaksızın kargonun zamanında ve tam teslimi, TLC GRUP için öncelikli konudur. Şirketimiz, uluslararası nakliye şirketleriyle verimli işbirliği yürütüyor ve bu sayede müşterilerimize hem esnek fiyatlandırma hem de yüksek düzeyli hizmet sunuyor.

Global Erişime Ve Yerel Bilgi Birikimine Sahip Taşımacılık

Günümüzde müşteriler sürekli hareket halinde ve ürünlere her zamankinden daha hızlı ve ucuz yollarla erişmek istiyorlar. Global platformda her şey giderek birbiriyle bağlantılı hale geliyor. Bu nedenle, tedarik zincirinizi yönetmek için güçlü, uluslararası bir ağa ihtiyacınız var. Entegre lojistik hizmetlerini de kapsayan tüm hizmetlerimizle yanınızdayız.service

Havayolu

Özenle seçilen taşıyıcılarla birlikte tüm dünyadaki önemli rotalarda planlı bir şekilde çalışarak programınızı...

Ayrıntılar
service

Denizyolu

Geniş ürün çeşitliliğimiz sayesinde, kargonuzun doğru zamanda, doğru yere, uygun maliyetli biçimde ulaşmasını ...

Ayrıntılar
service

Karayolu

Karayolu Taşımacılığı Ürünlerimiz LTL (Kamyonun Tamamını Doldurmayan Yük), PTL (Kısmi) veya ...

Ayrıntılar
service

Trenyolu

TLC GRUP, uluslararası demiryolu taşımacılığı için gereken tüm nakliyat ve lojistik hizmetleri ...

Ayrıntılar
service

Lojistik

Müşterilerilerimize ihtiyaçlarını karşılamak ve dünyanın herhangi bir yerinde erişilebilir kılan mal ...

Ayrıntılar
service

Kurye

Uluslararası Kurye departmanı, Uluslararası gönderi hizmeti ile dünyanın her noktasına kargo gönderimi ...

Ayrıntılar